Kassa - Miskolc Kupa

2016  
Agria Kupa, Eger, párosverseny  
3. hely Szőllősi Mihály - Bárczy Tamás
2014  
OCSB vidék, Balatonföldvár, csapat  
4. hely Hajdú László - Bárczy Tamás, Gáspár Gyula - Szombati Tamás
2013  
Agria Kupa, Eger, párosverseny  
2. hely Hajdú László - Bárczy Tamás
2012  
Kosice Grand Prix, párosverseny  
1. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
2010  
Vidékbajnokság, Eger, párosverseny  
1. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
2009  
Országos Csapatbajnokság A csoport  
6. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Bárczy Pál, Moldován Mariann, Szombati Tamás, Hajdú László
Országos Csapatbajnokság B csoport  
5. hely Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
2008  
BBO 12.09. páros  
1. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
BBO 12.02. páros  
3. hely Bárczy Pál - Moldován Mariann
BBO 11.15. páros  
5. hely Szabó Imre - Mezei
BBO 11.04. páros  
4. hely Szabó Imre - Mezei
Kelet-Magyarországi Csapatbajnokság  
1. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Bárczy Pál, Moldován Mariann, Szombati Tamás, Hajdú László
Kelet-Magyarországi Csapatbajnokság  
2. hely Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
Kelet-Magyarországi Csapatbajnokság  
5. hely Szabó Imre, Andorkó Endre, Lenkey Zsolt, Nagy Imre, Lendvai Szabolcs
BBO 10.24. páros  
5. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
BBO 10.18. páros  
4. hely Lenkey Zsolt - Lulano
BBO 10.16. páros  
5. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
BBO 10.10. páros  
6. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
BBO 10.09. páros  
1. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
BBO 10.07. páros  
3. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
BBO 09.04. páros  
1. hely Egri Magdolna - Gestern
BBO 08.31. páros  
2. hely Egri Magdolna - Gestern
BBO 08.30. páros  
1. hely Egri Magdolna - Gestern
BBO 08.24. páros  
4. hely Szabó Imre - Asztrik
BBO 08.19. páros  
5. hely Bárczy Pál - Moldován Mariann
BBO 08.16. páros  
5. hely Bárczy Pál - Moldován Mariann
BBO 08.12. páros  
2. hely Szabó Imre - Asztrik
BBO 08.03. páros  
1. hely Egri Magdolna - Gestern
5. hely Bárczy Pál - Moldován Mariann
BBO 07.22. páros  
1. hely Egri Magdolna - Gestern
BBO 06.28. páros  
4. hely Szabó Imre - Nagy Mihály
BBO 06.27. egyéni  
1. hely Szabó Imre
BBO 06.12. páros  
4. hely Szőllősi Mihály - Kalmár Ágoston
BBO 05.17. páros  
1. hely Egri Magdolna - Gestern
BBO 05.12. páros  
1. hely Egri Magdolna - Gestern
2. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
Magyar Kupa  
3. hely Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
Kassa páros  
4. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
BBO 05.01. páros  
1. hely Egri Magdolna - Gestern
BBO 04.29. páros  
3. hely Egri Magdolna - Gestern
BBO 04.24. páros  
2. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
BBO 04.18. egyéni  
5. hely Nagy Mihály
BBO 04.17. páros  
3. hely Szabó Imre - Szőllősi Mihály
BBO 04.15. páros  
5. hely Egri Magdolna - Gestern
Vidékbajnokság csapat  
3. hely Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
Vidékbajnokság páros  
6. hely Jónap Ferenc - Bata
Vidékbajnokság páros  
5. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Kelet-Magyarországi Kupa  
1. hely Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
Kelet-Magyarországi Kupa  
2. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Bárczy Pál, Moldován Mariann
BBO vasárnap esti páros 03.30.  
4. hely Bárczy Pál - Moldován Mariann
BBO egyéni 03.21.  
3. hely Szabó Imre
Országos Csapatbajnokság B csoport  
5. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
Kelet-Magyarországi Csapatbajnokság  
2. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
Kelet-Magyarországi Csapatbajnokság  
5. hely Bárczy Pál, Moldován Mariann, Szombati Tamás, Hajdú László, Szabó Imre, Szőllősi Mihály
2007  
Szimultán Párosbajnokság  
3. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Avas Kupa páros  
2. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Kelet-Magyarországi Csapatbajnokság  
3. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
Országos Csapatbajnokság "A" csoport  
3. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Jónap Ferenc, Bata, Kálcsev, Grieger
Kelet-Magyarországi Párosbajnokság  
1. hely Jónap Ferenc - Bata
2. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Debrecen páros  
1. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Kelet-Magyarországi Kupa csapat  
4. hely Bárczy Tamás., Gáspár Gyula, Moldován Mariann, Bárczy Pál
Országos Párosbajnokság Szuperdöntő  
4. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Vidékbajnokság csapat  
5. hely Bárczy Tamás., Gáspár Gyula, Moldován Mariann, Bárczy Pál
Vidékbajnokság páros  
2. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Kassa páros  
4. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
2006  
IBBF páros  
1. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Vidékbajnokság páros  
3. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Debrecen páros  
4. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Slovak Open csapat  
3. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, András, Bata
Kassa csapat  
5. hely Bárczy Pál, Moldován Mariann, Szőllősi Mihály, Szabó Imre
Kassa páros  
3. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Eger páros  
2. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
2005  
Diákolimpia páros  
4. hely Elek Balázs - Cseh Dávid (Fráter György Gimnázium)
5. hely Szombati Tamás(Hermann) - Duhi László (Földes)
Diákolimpia minibridzs  
5. hely Gáspár Vince - Velkey Kristóf (Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium)
Debrecen csapat  
3. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Moldován Mariann, Bárczy Pál
Slovak Open csapat  
5. hely Bárczy Tamás, Gáspár Gyula, Jónap Ferenc, Bata
Slovak Open páros  
1. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Kassa csapat  
2. hely Bárczy Tamás, Bárczy Zsolt, Bárczy Pál, Moldován Mariann
Kassa páros  
4. hely Szőllősi Mihály - Szabó Imre
6. hely Bárczy Tamás - Bárczy Zsolt
Avas Kupa  
4. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula, Moldován Mariann, Bárczy Pál
2004  
Vidékbajnokság páros  
5. hely Szőllősi Mihály - Andorkó Endre
Diákolimpia páros  
2. hely Nagy Mihály – Vajóczky Gergő (Avasi Gimnázium)
5. hely Nagy Dénes – Balogh István (Földes Ferenc Gimnázium)
Diákolimpia minibridzs  
1. hely Lukács Ádám – Dányi László (Fráter György Katolikus Gimnázium)
2. hely Orosz Bence – Soós Gergely (Földes Ferenc Gimnázium)
3. hely Pálmai Zsolt Ágoston – Vizi Gergő (Fráter György Gimnázium)
4. hely Roja Csaba – Tóth Rajmund (Fráter György Katolikus Gimnázium)
6. hely Veres Gábor - Balázs Gergely (Földes Ferenc Gimnázium)
Debrecen páros  
2. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Eger páros  
6. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
2003  
Mátraháza páros  
3. hely Bárczy Pál - Moldován Mariann
Országos Párosbajnokság Szuperdöntő  
1. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Vidékbajnokság csapat  
2. hely Kása Miklós, Jónap Ferenc, András, Bata
Avas Kupa páros  
3. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
2002  
Turbo M Kupa páros  
5. hely Gáspár Gyula - Andorkó Endre
Debrecen páros  
2. hely Bárczy Tamás - Gáspár Gyula
Balaton Bridzs Fesztivál páros  
2. hely Kása házaspár
Avas Kupa csapat  
2. hely Kása házaspár, Jónap Ferenc, Minarik, Balogh
Gyomaendrőd csapat  
5. hely Bárczy Tamás., Gáspár Gyula, Moldován Mariann, Bárczy Pál
2001  
Turbo M Kupa páros  
4. hely Csobán József - Gáspár Gyula
6. hely Bárczy Tamás - Szőllősi Mihály
Vidéki Vándordíj csapat  
2. hely Kása házaspár, Jónap házaspár
Vidékbajnokság csapat  
6. hely Kása házaspár, Jónap házaspár
Debrecen csapat  
6. hely Bárczy Tamás., Szőllősi Mihály., Moldován Mariann., Bárczy Pál
Avas Kupa csapat  
2. hely Bárczy Tamás., Szőllősi Mihály., Moldován Mariann., Bárczy Pál
4. hely Kása házaspár, Jónap házaspár
6. hely Csobán József, Andorkó Endre, Gáspár Gyula, András Imre
Avas Kupa páros  
4. hely Gáspár Gyula - Csobán József
Szimultán páros  
6. hely Kása házaspár
2000  
Vidéki Vándordíj csapat  
1. hely Kása házaspár, Csiki Vidor, Jónap Ferenc, Gáspár Gyula
Vidékbajnokság csapat  
3. hely Kása házaspár, Jónap Ferenc, Szabolcs Károly
Avas Kupa csapat  
1. hely Kása házaspár, Marczona, Minarik
6. hely Bárczy Tamás., Szőllősi Mihály., Moldován Mariann., Bárczy Pál
Vegyespárok csapatversenye  
4. hely Kása házaspár, Marczona, Minarik
1999  
Női párosbajnokság  
4. hely Kása Miklósné - Marczona Mariann
InterCity Kupa páros  
6. hely Csiky Vidor - Jónap Ferenc
Avas Kupa csapat  
1. hely Kása házaspár, Csiki Vidor, Jónap Ferenc, Marczona, Minarik
Tata páros  
6. hely Csiky Vidor - Jónap Ferenc
Tata csapat  
2. hely Kása házaspár, Csiki Vidor, Jónap Ferenc
1998  
Tata csapat  
4. hely Kása házaspár, Csiki Vidor, Jónap Ferenc
Ecosoft Kupa páros  
6. hely Kása házaspár
Pula csapat  
3. hely Kása házaspár, Marczona, Minarik, Varga, Kerekes
Siófok csapat  
2. hely Kása házaspár, Csiki Vidor, Jónap Ferenc